Obsluha čerpací stanice Teplice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Masarykova třída 1208, Teplice, Ústecký

Společnost Dušan Olah hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků.

Popis pracovní pozice

Požadujeme výbornou komunikaci se zákazníky, spolehlivost, bezúhonnost. Zaměstnanecké výhody - stravenky.
V případě zájmu nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu.

Kontakt

Dušan OlahKontaktní osoba:
Dušan Olah  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Dušan Olah (IČO 86760971), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.