Obsluha čerpací stanice Ústí nad Labem

Inzerát z úřadu práce
Plat: 100 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Přístavní 391, Ústí nad Labem, Ústecký

Společnost TOMEGAS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Přístavní č.p. 391/61, Krásné Březno, Ústí nad Labem.
Práce vhodná pro OZP.
Požadujeme: praxi v obchodu, čistý trestný rejstřík, spolehlivost, příjemné vystupování.
Nabízíme: mzdu 100,- Kč / hod + příplatky svátky, SO, NE, nástup možný ihned.
Kontaktní osoba p. Reinišová, tel. 608 400 436Kontakt

TOMEGAS s.r.o.Kontaktní osoba:
Simona Reinišová   +420 608 400 436

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) TOMEGAS s.r.o. (IČO 25174363), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.