Obsluha čerpací stanice Liberec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kubelíkova 151, Liberec, Liberecký

Společnost ASB - Autoslužby Bartoš spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků.

Popis pracovní pozice

Práce s penězi
Požadavky: zkušenost s prací s lidmi, empatie a odolnost vůči stresu, znalost práce na PC
Nástupní plat cca 16500,- Kč, po zapracování navýšení na cca 18000,- Kč

Kontakt

ASB - Autoslužby Bartoš spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Vendula Sladová   +420 739 929 929

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ASB - Autoslužby Bartoš spol. s r.o. (IČO 61537250, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.