Obsluha jeřábů Roudnice nad Labem

Inzerát z úřadu práce
Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Špindlerova třída 974, Roudnice nad Labem, Ústecký

Společnost Stavby dopravních cest a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha jeřábů.

Popis pracovní pozice

Požadavky / Výhody:
- Jeřábnický průkaz - (práce autojeřábem LIEBHERR LTM 1030-2.1)
- Zdravotní způsobilost
- Pracovitost, časová flexibilita, spolehlivost, samostatnost při plnění svěřených úkolů
- Nabízíme: mimořádné prémie
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem nebo telefonicky od 7:00 - 15:00 hodin.

Kontakt

Stavby dopravních cest a.s.Kontaktní osoba:
Ing. Karel Ritter   +420 606 070 012

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Stavby dopravních cest a.s. (IČO 06153607), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.