Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva Malešov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Malešov, Středočeský

Společnost Vladimír Tvrdík hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva.

Popis pracovní pozice

V případě zájmu volejte v době Po-PÁ v 6-18hod, nebo pište na uvedený email, případně se dostavte osobně na pracoviště.
Místo výkonu práce: Pila Malešov (Dřevo Tvrdík)

Kontakt

Vladimír TvrdíkKontaktní osoba:
Pavel Tvrdík, kontaktní osoba   +420 777 000 722,777 000 724

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Vladimír Tvrdík (IČO 44703015), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.