Balič/ka Slavkov u Brna

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Slavkov u Brna, Jihomoravský

Společnost STM COMPANY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování.

Popis pracovní pozice

POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje, manuální zručnost, pečlivost, odpovědnost, spolehlivost
POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou, ruční balení, obsluha balících strojů
KONTAKT: Makula Zsolt Ivánovics, tel.: 773 802 166, Po a St 8-10 hod, e-mail: newstav@seznam.cz

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

STM COMPANY s.r.o.Kontaktní osoba:
Zsolt Ivánovics Makula   +420 773 802 166

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) STM COMPANY s.r.o. (IČO 07325304), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.