Obsluha stroje ink-jet Chřibská

Inzerát z úřadu práce
Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 170, Chřibská, Ústecký

Společnost AMANN s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na úpravu vláken, dopřádání a navíjení příze a nití.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: AMANN s.r.o., Dolní Chřibská č.p. 170, 407 44 Chřibská.
Pozn.: Hrubý výdělek je po době zaučení při plnění úkolové normy.
Kontakt: telefonicky v pracovní dny 8:00-14:00 hod., popř. e-mailem

Kontakt

AMANN s.r.o.Kontaktní osoba:
Eva Androvičová, personalista   +420 412 359 152

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) AMANN s.r.o. (IČO 47283416), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.