Dílenský dělník v kartonáži - řezač na stolové řezačce, obsluha kruhových nůžek a příklopových lisů vhodné pro ozp Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 300 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Bohunická 493, Brno, Jihomoravský

Společnost Brněnská Drutěva, výrobní družstvo hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru.

Popis pracovní pozice

Požadované dovednosti:
Vyučen v oboru knihař, zpracovatel papíru. Praxe jako řezač na stolové řezačce a kruhových nůžkách vítána.

Kontakt

Brněnská Drutěva, výrobní družstvo

Kontaktní osoba:
Květoslava Pavlíková   +420 511 129 320

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Brněnská Drutěva, výrobní družstvo (IČO 00030660, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.