Obsluha linky na výrobu vázacích pásek Moravský Beroun

Inzerát z úřadu práce
Plat: 19 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Partyzánská 464, Moravský Beroun, Olomoucký

Společnost GRANITOL akciová společnost hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Partyzánská č.p. 464, Moravský Beroun.
Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné a absolventy.
Nepřetržitý provoz, 12 hodinové směny.
Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, příspěvek na stravování, nástupní bonus 10.000 Kč, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na sport a kulturu, firemní akce.
První kontakt je možný POUZE telefonicky od 7:00 - 14:00 hod.

Kontakt

GRANITOL akciová společnostKontaktní osoba:
Lenka Doričáková   +420 554 780 141

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) GRANITOL akciová společnost (IČO 00012114), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.