Dělník/-ice výroby těstovin Jasenná

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 800 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 306, Jasenná, Královéhradecký

Společnost SENFOOD spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek.

Popis pracovní pozice

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz.

Náplň práce: výroba těstovin na poloautomatických strojích, práce s moukou (nevhodné pro alergiky).

Zaměstnanecké výhody: možnost ubytování, výkonnostní prémie, podnikové stravování.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: epk-seneta@post.cz

Místo výkonu práce: Jasenná 306, 552 22 Jasenná.

Kontakt

SENFOOD spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Ivo Seneta  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SENFOOD spol. s r.o. (IČO 25995910, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.