Dělník/ce v úpravě surovin v lomu Sušice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Sušice, Plzeňský

Společnost BÖGL a KRÝSL, k.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu výrobků z cementu, kamene a ostatních nerostů.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: BÖGL a KRÝSL, k.s. - Lom Hamr Sušice, - obec: Sušice
Kontaktní osoba. Václav Koutenka tel.602259519,
Požadavky: obsluha drtiče
Zaměstnanecké výhody. příspěvek na stravování
Způsob prvního kontaktu: osobně Lom Hamr Sušice
od 7:00 do 13:00 hodin, telefonicky 6:00-17:00 hodin

Kontakt

BÖGL a KRÝSL, k.s.Kontaktní osoba:
Václav Koutenka   +420 602 259 519

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BÖGL a KRÝSL, k.s. (IČO 26374919), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.