Obsluha strojů prádelny České Budějovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 540 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dvořákova 383, České Budějovice, Jihočeský

Společnost KVALITA náhradní plnění s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách.

Popis pracovní pozice

Do moderního provozu prádelny hledáme spolehlivé pracovníky na dvousměnný provoz.

Práce spočívá v žehlení prádla na mandlovacím nebo karuselovém stroji, obsluze praček. Pracovník zodpovídá za kvalitně vyžehlené prádlo, eviduje závady, přiděluje a kontroluje práci svých podřízených, je odpovědný za včasné, kvalitní a kompletní připravení prádla k expedici.

Práce je rovněž vhodná i pro OZP s menším zdravotním postižením - práce se provádí ve stoje (možnost zkráceného úvazku u OZP dle domluvy).

Nabízíme stabilní zázemí společnosti, která je na trhu více než 20 let. Mzdové ohodnocení v době zaškolení první rok 20 540 Kč, druhý rok 21 240 Kč, třetí rok po kompletním zaškolení a samostatné práci 22 440 Kč. Uvedená mzda je hrubá a NEZAHRNUJE příplatky a případný přesčas - to je hrazeno navíc.

Požadujeme:
Časovou flexibilitu, samostatnost, pečlivost, čistý výpis z Rejstříku trestů.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a rádi byste se stali členem našeho týmu, můžete nás také kontaktovat na BEZPLATNÉ tel. lince 800 100 126 nebo nás navštívit osobně v sídle firmy Kvalita profi partner, Dvořákova ulice 383/17, 370 01 České Budějovice v běžné pracovní době 8:30 - 16:30 (kromě pátku 8:30 - 15:00).

Kontakt

KVALITA náhradní plnění s.r.o.Kontaktní osoba:
Klára Šaňková   +420 387 200 886

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KVALITA náhradní plnění s.r.o. (IČO 26108313), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.