Pilař - obsluha poloautomatické pily Bystřany

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tovární 26, Bystřany, Ústecký

Společnost Mayweg CZ spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů.

Popis pracovní pozice

Nástup možný IHNED
Hledáme pracovníky na HPP. Práce na poloautomatických pilách. Řezání ocelových trubek. Proškolíme a zapracujeme. Požadujeme spolehlivost a zodpovědnost. Výuční list ve strojírenském oboru vítán, ale není podmínkou. Provozovna Bystřany.
V případě zájmu se hlásit telefonicky nebo e-mailem

Kontakt

Mayweg CZ spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Petr Petrů   +420 774 705 568

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Mayweg CZ spol. s r.o. (IČO 26104296), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.