Administrativní pracovník/-ice v insolvenčním týmu Hradec Králové

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Bieblova 1110, Hradec Králové, Královéhradecký
Vloženo před 16 dny
Aktualizováno před 15 dny

Společnost Insolvency Project v.o.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě.

Popis pracovní pozice

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-CE V INSOLVENČNÍM TÝMU
- PP na dobu neurčitou, nástup ihned
- Náplň práce: vyřizování příchozí a odchozí pošty, správa datových schránek, kompletní evidence spisu dlužníka v insolvenci a administrativní práce s tím spojené, komunikace se soudy a s dlužníky, evidence pohledávek, správa majetku
- Požadujeme: ÚSO vzdělání, slušné vystupování, samostatnost, ústní i písemnou komunikaci na velmi dobré úrovni, flexibilitu, finanční gramotnost, orientaci v občanském právu, dobrou znalost práce s PC, spolehlivost, pečlivost, řidičský průkaz skupiny B.
- Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv a plno firemních benefitů jako např. stravenky, příspěvek na penzijní pojištění a dopravu, pohyblivá pracovní doba, půlroční odměny a plno firemních akcí (soustředění na horách, vánoční večírek, garden party, bowling, sportovní akce a další)
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu zasílejte životopisy pouze na e-mail: info@insolvencyproject.cz

Kontakt

Insolvency Project v.o.s.

Kontaktní osoba:
Lucie Svobodová

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Insolvency Project v.o.s. (IČO 28860993, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.