Poradce/ -kyně - správce klientely (obchodní činnost) Most

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jaroslava Průchy 1915, Most, Ústecký

Společnost Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pojišťovací poradci.

Popis pracovní pozice

PORADCE/ -KYNĚ - SPRÁVCE KLIENTELY (OBCHODNÍ ČINNOST)
Jsme největším hráčem na pojistném trhu. Máme více než 2 miliony klientů. Ctíme kvalitní práci v rámci servisu a prodeje. Spokojenost klientů začíná u spokojenosti zaměstnanců.
NABÍZÍME:
- opravdu velmi pohodová atmosféra, přátelský, vstřícný a stabilní kolektiv. Finanční podpora nováčka do dvou let ve výši 165tis. plus základní plat. Neomezený příjem. Zkoušky dle zákona a veškeré vzdělávání zdarma, zázemí kanceláře, služební notebook a telefon a další zaměstnanecké benefity. Předání naší klientely do péče. Možnost kariérního růstu.
POŽADUJEME:
- vstřícnou komunikaci s klienty, umění aktivně naslouchat, IT gramotnost, ŘP sk. B, chtít se vzdělávat a profesně rozvíjet. Obchodní zkušenosti jsou vítány, nikoliv však podmínkou.
Zaměstnanecké výhody: provize z prodeje, dovolená 5 týdnů, zvýhodněné pojistné produkty, stravenky, příspěvky zaměstnavatele na životní pojištění a důchodové spoření, zdravotní program, zvýhodněný tarif mobilního operátora.
HLÁSIT SE: Pistorová Iveta, tel.: 733 782 221, volat pracovní dny od 8:00 do 17:00 hod., e-mail: ipistorova@koop.cz, osobně na adrese J. Průchy 1915/24

Kontakt

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance GroupKontaktní osoba:
Iveta Pistorová   +420 733 782 221

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (IČO 47116617), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.