Oční optik Ústí nad Labem

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Masarykova 846, Ústí nad Labem, Ústecký

Společnost OPTIKA SKÁLOVÁ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti oční optiky.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Masarykova č.p. 846/53, Ústí nad Labem.
Požadujeme: praxi v oboru min. 3 roky, práce s PC, prodejní dovednost, manuální zručnost.
Nabízíme: mzdu 20 000,- Kč., stravenky, pracovní dobu PO-PÁ 09:00 do 17:00 hod.
Kontakt: na uvedený e-mail.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

OPTIKA SKÁLOVÁ s.r.o.Kontaktní osoba:
Irena Skálová   +420 475 211 352

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) OPTIKA SKÁLOVÁ s.r.o. (IČO 27269931), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.