Dispečer / dispečerka Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Starobrněnská 284, Brno, Jihomoravský

Společnost City taxi plus s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři telefonních panelů.

Popis pracovní pozice

Požadované dovednosti
Základní znalost AJ, práce na PC, základní znalost Brna, práce v nonstop provozu.
Poznámka k volnému místu:
Telefonní i písemná komunikace s klienty, zadávání objednávek do systému. Zaměstnanec nesmí mít vadu řeči.
Nástup možný ihned.Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

City taxi plus s.r.o.Kontaktní osoba:
Aleš Pacák   +420 778 769 796

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) City taxi plus s.r.o. (IČO 29358159), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.