Telefonní operátor/ -ka Litvínov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 95 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kostelní 36, Litvínov, Ústecký

Společnost DATA Building s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři telefonních panelů.

Popis pracovní pozice

TELEFONNÍ OPERÁTOR/ -KA
Do naší stabilní společnosti - call centra v Mostě hledáme k rozšíření našeho úspěšného týmu telefonní operátory/ operátorky na HPP. Práce je vhodná i pro absolventy, osoby se zdravotním postižením nebo matky s dětmi.
Nabízíme atraktivní práci v pěkných kancelářích na smysluplých a roky prověřených projektech, velice zajímavé bonusy, soutěže, příspěvek na dojíždění, věrnostní bonusy, kamarádský kolektiv, foremní akce.
Velkou výhodou našich projektů je komunikace se stálými zákazníky za účelem aktuální nabídky našich partnerů.
Spolupracujeme jako jedni z mála s partnery z bankovního sektoru a se společnostmi, které si již dávno vybudovali portfolio svých zákazníků.
Jedná se o slušnou, nenáročnou a stabilní práci z kanceláře s možností se rozvíjet a pracovat na různých zajimavých projektech, pěkné pracovní prostředí s výborným kolektivem a profesionálním zaškolením, možností práce i z domova. Hledáme zájemce o dlouhodobou spolupráci na HPP.
Požadujeme dobré komunikační schopnosti s příjemným hlasovým projevem bez vady řeči a uživatelskou znalost práce na PC. Zájemci s praxí z ostatních call center vřele vítáni.
Zaměstnanecké výhody: odměny, bonusy, provize, příspěvek na dojíždění, pravidelné firemní akce.
HLÁSIT SE: Stria Milan, tel.: 775863456, e-mail: milan.stria@databuilding.cz, osobně po telefonické domluvě na adrese: K. H. Borovského 1174/4a, 434 01 Most

Kontakt

DATA Building s.r.o.

Kontaktní osoba:
Milan Stria

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) DATA Building s.r.o. (IČO 01621637), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.