Ošetřovatel hospodářských zvířat Dolní Poustevna

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Karlínská 49, Dolní Poustevna, Ústecký

Společnost Farma Lobendava s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní chovatelé a ošetřovatelé zvířat v zařízeních určených pro chov a příbuzní pracovníci.

Popis pracovní pozice

Požadavky:
Kladný vztah ke zvířatům, hospodárnost, spolehlivost. Možnost realizace vlastního projektu v zemědělství.
Svůj životopis zašlete na martinmalek@centrum.cz

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Farma Lobendava s. r. o.

Kontaktní osoba:
Martin Málek  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Farma Lobendava s. r. o. (IČO 06457436, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.