Pomocný pracovník při elektroinstalaci Most

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Topolová 1373, Most, Ústecký

Společnost David Boula hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní elektrotechnici a technici energetici.

Popis pracovní pozice

POMOCNÝ PRACOVNÍK PŘI ELEKTROINSTALACI
POŽADUJEME:
- řidičský průkaz sk. B
HLÁSIT SE: Boula David, tel.: 608029909, e-mail: boula.david@cisnet.cz

Kontakt

David BoulaKontaktní osoba:
David Boula   +420 608 029 909

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) David Boula (IČO 66089786), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.