Pracovník v sociálních službách Záblatí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 125 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 38, Záblatí, Jihočeský

Společnost Farní charita Prachatice hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce.

Popis pracovní pozice

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA POZICI „PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH“
PRO DŮM SV. PETRA PRO MUŽE V ZÁBLATÍ (DSP)
Požadavky:
SOU, SŠ
praxe v azylovém domě výhodou
bezúhonnost (čistý rejstřík trestů)
znalost práce na PC
přehled v oblasti poskytování sociálních služeb a v systému státní sociální podpory
manuální zručnost, komunikativnost, samostatnost, flexibilita
předpoklady k odpoledním a nočním směnám v azylovém zařízení
řidičský průkaz skupiny „B“ (aktivní řidič)
ČID není překážkou
Uchazeči splňující podmínky výběrového řízení budou pozváni dne 29. ledna 2019 k ústnímu pohovoru.
Dům sv. Petra pro muže v Záblatí, Záblatí 38 (objekt fary) - po předchozí domluvě možnost prohlídky zařízení a seznámení se s provozem azylového domu.
Strukturované životopisy zasílejte do 27. 1. 2019 na e-mailovou adresu kontaktní osoby nebo poštou na adresu azylového domu: Dům sv. Petra pro muže, č. p. 38, 384 33 Záblatí.
Kontakt:
Bc. Pavel Pešek (vedoucí služby) – tel. 732 140 224, 388 310 979; vedouci.azyl.zablati@prachatice.charita.cz

Kontakt

Farní charita PrachaticeKontaktní osoba:
Bc. Pavel Pešek, vedoucí azylového domu   +420 732 140 224

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Farní charita Prachatice (IČO 62529919), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.