Strojírenský dělník/ce - ohýbač Příbor

Inzerát z úřadu práce
Plat: 132 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Místecká 1116, Příbor, Moravskoslezský

Společnost Alliance Laundry CE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci na zpracování plechu.

Popis pracovní pozice

z: 7.1.2019
Nýtování, bodování, broušení a montování kovových dílců
Jedná se o fyzicky namáhavější práci .
Požadujeme - dobrý zdravotní stav, spolehlivost, manuální zručnost vítána.
Mzda: 118 Kč/h + 12% bonus , tj 132,16 Kč/h
Info.: telefonicky 556 768 592, Po - pá: 8:00 - 15.00 hod., e-mailem prace@alliancels.cz

Kontakt

Alliance Laundry CE s.r.o.Kontaktní osoba:
Lenka Šulová   +420 556 768 592

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Alliance Laundry CE s.r.o. (IČO 29451914), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.