Péče o děti Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 7 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kšírova 163, Brno, Jihomoravský

Společnost KYPRIS spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci péče o děti v mimoškolských zařízeních.

Popis pracovní pozice

Požadované dovednosti:
Práce s dětmi,zodpovědnost,spolehlivost, kladný vztah k dětem.
Poznámka k volnému místu:
Péče o děti, hlídání, kroužky, řízené činnosti.
Pro pozici hlídání dětí je potřeba školské zaměření - pedagogické, sociální, nebo zdravotník či osoba, která si udělala v tomto zaměření kurzy.
Zaměstnanecké výhody:
slevy na jídlo a služby studia belle

Kontakt

KYPRIS spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Žaneta Racková Wágnerová   +420 605 883 691

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KYPRIS spol. s r.o. (IČO 29367964), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.