Pracovníci v sociálních službách - domov pro osoby se zdravotním postižením Kutná Hora

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pirknerovo náměstí 228, Kutná Hora, Středočeský

Společnost Domov Barbora Kutná Hora, poskytovatel sociálních služeb hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče.

Popis pracovní pozice

Podmínkou je vyučení, praxe v oboru výhodou.
Upřesňující informace: komplexní provádění pečovatelských činností a prací u mobilních i imobilních klientů, spojených s přímým kontaktem s klienty.
Nepřetržitý prascovní režim - 12 - hodinové směny (denní, noční).
Nabízíme: závodní stravování, 6 týdnů dovolené, půjčky FKSP, zaměstnanecké benefity.
V případě zájmu se hlaste telefonicky, e-mailem, nebo se dostavte osobně na adresu pracoviště.
Místo výkonu práce: Pirknerovo náměstí 228, Kutná Hora.

Kontakt

Domov Barbora Kutná Hora, poskytovatel sociálních služebKontaktní osoba:
Karin Kohárová, personalistka   +420 327 533 127

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Domov Barbora Kutná Hora, poskytovatel sociálních služeb (IČO 48677752), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.