Lékař - ordinace pracovního lékařství Most

Inzerát z úřadu práce
Plat: 27 110 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: J. E. Purkyně 270, Most, Ústecký

Společnost Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní praktičtí lékaři.

Popis pracovní pozice

LÉKAŘ - ORDINACE PRACOVNÍHO LÉKAŘSTVÍ
Náplň práce:
Komplexní poskytování pracovnělékařské péče našim klientům (preventivní pracovnělékařské prohlídky, funkční diagnostika, dohlídky pracovišť - vše dle příslušné legislativy)
- příslušná administrativa.
Požadavky:
VŠ v oboru Všeobecné lékařství- vhodné i pro absolventa. Zařazení do přípravy v oboru Pracovního lékařství, případně Hygiena a epidemiologie, dále Všeobecné lékařství nebo Interní lékařství. Specializovaná způsobilost v těchto oborech vítána, není však podmínkou. Zdravotní způsobilost a bezúhonnost.
Nabízíme: Plný či zkrácený úvazek, nástup možný ihned nebo dle dohody.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené + 2 sick days, stravenky
Pracovní smlouva se prodlužuje dle spokojenosti na dobu neurčitou.
HLÁSIT SE: Horáčková Brigita, tel.: 482411654, 775382231, e-mail: brigita.horackova@zuusti.cz, zaslat CV se zaměřením na odbornou praxi, osobně po telefonické domluvě

Kontakt

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad LabemKontaktní osoba:
Brigita Horáčková   +420 482 411 654,775 382 231

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem (IČO 71009361), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.