Psycholog Kynšperk nad Ohří

Inzerát z úřadu práce
Plat: 29 670 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 52, Kynšperk nad Ohří, Karlovarský
Vloženo před 8 měsíci
Aktualizováno před 2 měsíci

Společnost Vězeňská služba České republiky hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní psychologové.

Popis pracovní pozice

Způsob kontaktu:
- telefonicky : 778 469 779
- e-mailem : jprancl@vez.kyn.justice.cz
- osobně : Věznice Kynšperk nad Ohří, Zlatá čp. 52, 357 51 Kynšperk nad Ohří

Požadavky:
- magisterský stupeň vzdělání jednooborová psychologie
- znalost práce na PC

Zaměstnanecké výhody:
- možnost ubytování
- příspěvek na stravu a rekreace v rekreačních zařízení VS
- možnost bezplatného využívání tělocvičny a posilovny
- 5x sick day