Pracovník-ce v sociálních službách/sociálně aktivizační pracovník Opava

Inzerát z úřadu práce
Plat: 19 300 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Liptovská 1045, Opava, Moravskoslezský

Společnost ANIMA VIVA z.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti sociální práce.

Popis pracovní pozice

*KO: Bc. Kateřina Jedličková, DiS., tel.: 739 404 488 e-mail: centrum.opava@animaviva.cz.
Strukturovaný životopis a motivační dopis odešlete nejpozději do 15.2.2019 na emailovou adresu: centrum.opava@animaviva.cz, do předmětu mailu nadepište: Výběrové řízení.
Výběrové řízení bude dvoukolové. V prvním kole budou v polovině února vybráni a osloveni pouze ti uchazeči, kteří splňují požadované kritéria zaměstnavatele. Vybraní uchazeči budou následně pozváni k osobnímu pohovoru a na výběrové řízení, které se uskuteční koncem února 2019.
Požadujeme: splnění kvalifikačních podmínek dle § 116 zákona č. 108/2006 Sb. v platném znění, trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost, absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pracovníka v sociálních službách výhodou, aktivní, pečlivý a zodpovědný přístup k práci a komunikační dovednosti, vlídný, empatický a trpělivý přístup k cílové skupině, schopnost individuální práce s jednotlivcem i práce se skupinou. Zkušenost práce s cílovou skupinou osoby s duševním onemocněním a mentálním postižením je výhodou.
Pracoviště: Opava, nástup: 6.5.2019. Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.

Kontakt

ANIMA VIVA z.s.

Kontaktní osoba:
Bc. Kateřina Jedličková, Dis.   +420 739 404 488

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ANIMA VIVA z.s. (IČO 26591014), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.