Fakturant/ka Bílovec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Budovatelská 1178, Bílovec, Moravskoslezský

Společnost IMCoPharma a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti účetnictví.

Popis pracovní pozice

Z:7.1.2019. Místo výkonu práce Bílovec. Náplň práce: Kompletní vedení účetní agendy společnosti dle platných předpisů práce v menším účetním týmu, po zaučení samostatná pozice, vystavování a zaúčtování faktur vydaných, zaúčtování faktur přijatých, příprava platebních příkazů, komunikace s bankami, zaúčtování bankovních výpisů, komunikace s příslušnými úřady. Požadujeme: SŠ (ideálně obchodní akademie apod.), znalost podvojného účetnictví a daňových předpisů, znalost práce v MS Office, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost, pracovní nasazení, flexibilitu a loajalitu. Nabízíme: Moderní a příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, adaptace a zaučení na pracovišti, mzdové ohodnocení dle praxe uchazeče, další benefity viz zaměstnanecké výhody níže. Pracovní doba: 8:00 - 16:30, případná úprava po dohodě možná.
Zaměstnanecké výhody: Firemní stravování, stravenky po tříměsíční zkušební době, příspěvek na sport 2000,- Kč/rok po zkušební době, možnost využít firemní dopravu z Ostravy-Svinova do Bílovce a zpět, občerstvení na pracovišti, pravidelné firemní akce, možnost umístění dítěte v alternativě firemní školky. Zaměstnavatel preferuje e-mailový kontakt.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

IMCoPharma a.s.Kontaktní osoba:
Mgr. Jana Minarčíková   +420 556 778 411

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) IMCoPharma a.s. (IČO 27845311), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.