Referent/-ka - investiční technik Hradec Králové

Inzerát z úřadu práce
Plat: 19 760 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Československé armády 408, Hradec Králové, Královéhradecký
Vloženo před 16 dny
Aktualizováno před 15 dny

Společnost Statutární město Hradec Králové hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní stavební technici.

Popis pracovní pozice

REFERENT/-KA - INVESTIČNÍ TECHNIK
- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání, vzdělání technického oboru výhodou, znalost stavebního zákona, znalost zákona o zadávání veřejných zakázek výhodou, uživatelská znalost PC (MS Word, Excel, Outlook, internet), samostatnost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení, komunikační schopnosti, ŘP skupiny B výhodou, uchazeč musí splňovat předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka
ve smyslu zákona č. 312/2002 Sb., § 4 odst. 1
- Náplň práce: příprava a realizace rozsáhlých investic (technologické celky včetně stavebních částí), obstarávání dokladů a stanovisek veřejnoprávních orgánů a organizací potřebných
pro vydání územního rozhodnutí a stavebního povolení a podávání příslušné žádosti
a návrhů, zpracování zadávací dokumentace výběrových řízení na veřejné zakázky, příprava dokumentace pro hodnotící komisi, vykonávání technického dozoru investora v průběhu realizace až po kolaudaci a převzetí stavby
- platové zařazení: 10. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění, je nastaven systém výkonového odměňování, tzn. souběžně s platovým tarifem reálná možnost osobního příplatku a odměn
- Nabízíme: zajímavou a různorodou práci, stabilní zázemí velké organizace, pracovní poměr na dobu neurčitou, propracovaný systém rozvoje a vzdělávání zaměstnanců, pružnou pracovní dobu, čtyři dny placeného zdravotního volna, pět týdnů dovolené, zvýhodněné bydlení pro vybrané pracovní pozice, zajímavý program benefitů (možnost stravování/stravenky, volitelné čerpání benefitů z osobního účtu zaměstnance), příjemné pracovní prostředí
- Přihlášky lze podávat do 28. 1. 2019. Další podstatné informace, zejména náležitosti přihlášky do výběrového řízení naleznete na www.hradeckralove.org - Kariéra.

Kontakt

Statutární město Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Bc., DiS. Alena Cvrčková   +420 495 707 285

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Statutární město Hradec Králové (IČO 00268810, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.