Pracovník/ -ice úklidu Most

Inzerát z úřadu práce
Plat: 95 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: V Luhu 3338, Most, Ústecký

Společnost SSI Cleaning, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní uklízeči a pomocníci.

Popis pracovní pozice

PRACOVNÍK/ -ICE ÚKLIDU
NÁPLŇ PRÁCE:
- úklid výrobních prostor a zázemí zaměstnanců rodinného podniku Ros Czech
- běžný úklid
- 1x týdně strojové mytí
NABÍZÍME:
- dlouhodobá spolupráce
- přátelský kolektiv
Zaměstnanecké výhody: bonus za převedení (doporučení) zaměstnance
- zvýhodněné volání pro celou rodinu
- vánoční soutěže o hodnotné ceny
- akce zaměstnanec roku
- bezplatné právní poradenství
HLÁSIT SE: Franková Irena, tel.: 725770892, volat od 7:30 do 16:00 hod., později na číslo 800 100 187, e-mail: ifrankova@ssi.cz - zasílat životopisy, osobně po telefonické domluvě.

Kontakt

SSI Cleaning, s.r.o.Kontaktní osoba:
Irena Franková   +420 725 770 892

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SSI Cleaning, s.r.o. (IČO 04417101), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.