Všeobecné sestry s osvědčením Rumburk

Inzerát z úřadu práce
Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Luční 283, Rumburk, Ústecký

Společnost NOEMA - komplexní domácí péče, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní všeobecné sestry se specializací.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce:NOEMA - komplexní domácí péče, s.r.o., Luční č.p. 283/27
408 01 Rumburk
Požadavky: všeobecná sestra s registrací zdravotní sestry, praxe min.5 let, řidičský průkaz skupiny B-aktivní řidič, samostatnost, spolehlivost
Kontakt.: domluvit si schůzku na tel.602107575 nebo e-mailem noema@noema-rumburk.cz

Kontakt

NOEMA - komplexní domácí péče, s.r.o.Kontaktní osoba:
Ludmila Votavová   +420 602 107 575

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) NOEMA - komplexní domácí péče, s.r.o. (IČO 28714849), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.