Pracovník/ce v sociálních službách Šumperk

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Gen. Svobody 2800, Šumperk, Olomoucký

Společnost PONTIS Šumperk o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče.

Popis pracovní pozice

Osobní kontakt; Náplň práce : pečovatelská činnost - poskytování úkonů seniorům, pomoc při hygieně, vedení záznamů o průběhu služby
Požadavky: trestní bezúhonnost, řidičský průkaz B, dobrý zdravotní stav. Výhodou je praxe v oboru a odborná způsobilost dle § 116, odst. 5, zákona č. 108/2006 Sb. v platném znění o sociálních službách (alespoň kurz pro prac.v soc.službách), očkování proti hepatitidě B.
Délka prac.poměru: po uplynutí lhůty doby určité možnost prodloužení, popř. i doba neurčitá. Pracovní doba je 7-13.00 nebo 13-19.00, občas je sobota a neděle. Zaměstnanecké výhody: Stravenky, dovolená 5 týdnů, indisp.volno, možnost prodloužení smlouvy. Kontakt: osobně tř.17 listopadu 6 (stará knihovna), Šumperk, po-pá 8:00-15:00, e-mailem, telefonicky.

Kontakt

PONTIS Šumperk o.p.s.Kontaktní osoba:
Eva Mazáková, personalistka   +420 583 211 766

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PONTIS Šumperk o.p.s. (IČO 25843907), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.