Pekař/ka Teplice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: náměstí Svobody 3316, Teplice, Ústecký

Společnost APLICA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pekaři.

Popis pracovní pozice

Ranní směny
Hlásit se telefonicky

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

APLICA s.r.o.Kontaktní osoba:
Martina Vosáhlová   +420 723 939 588

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) APLICA s.r.o. (IČO 00555801), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.