Pomocní dělníci ve výrobě Bakov nad Jizerou

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 350 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Na Výsluní 1182, Bakov nad Jizerou, Středočeský

Společnost KONTRSVAR Servis s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce:
Na Výsluní č.p. 1182
294 01 Bakov nad Jizerou

Prvotní kontakt: e-mail: kontrsvar@seznam.cz nebo osobně: U Přejezdu 33, Debř 29301

Kontakt

KONTRSVAR Servis s.r.o.Kontaktní osoba:
Vasil Vlad  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KONTRSVAR Servis s.r.o. (IČO 07670761), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.