Výrobní dělník/-ice - dokončovací operace Velké Poříčí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 700 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Náchodská 449, Velké Poříčí, Královéhradecký
Vloženo před 16 dny
Aktualizováno před 15 dny

Společnost SICO RUBENA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování možnost prodloužení na dobu neurčitou. Nástup dle dohody. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
Místo výkonu práce Velké Poříčí (okr. Náchod).

Náplň práce: dokončovací operace vč. kontroly silikonových profilů.

Požadavky: flexibilita, spolehlivost, manuální zručnost, samostatnost.

Zaměstnavatel nabízí: týden dovolené navíc, příspěvek na závodní stravování.

Zájemce prosíme, aby zasílali svůj životopis na e-mail: pavla.valaskova@sicorubena.cz

Kontakt

SICO RUBENA s.r.o.

Kontaktní osoba:
Pavla Valášková   +420 491 447 508

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SICO RUBENA s.r.o. (IČO 25931431, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.