Pomocná kuchařka, pracovnice do kuchyně a kantýny Moravany

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Modřická 392, Moravany, Jihomoravský

Společnost Vlastimil Polák hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní kuchaři.

Popis pracovní pozice

První kontakt: osobně (Modřická 65, Moravany, JULI Motorenwerk), telefonicky (kdkyoliv) nebo e-mailem

Zdravotní průkaz
Zaměstnanecké výhody: výkonnostní prémie

Místo výkonu práce: JULI Motorenwerk, Modřická 65, Moravany

Kontakt

Vlastimil PolákKontaktní osoba:
Šárka Poláková   +420 736 541 696

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Vlastimil Polák (IČO 44033893), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.