Pomocník pizzerie Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Bayerova 576, Brno, Jihomoravský
Vloženo před 17 dny
Aktualizováno před 16 dny

Společnost PMC food, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní kuchaři.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
* Příprava surovin na pizzu
* Vaření těstovin a příprava salátů dle daného postupu
* Komunikace se zaměstnanci pizzerie

Požadujeme:
* Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství
* Časovou flexibilitu, práce i o víkendu
* Kladný vztah ke gastronomii

Nabízíme:
* Smlouva na DPP, DPČ
* Směnný provoz dle dohody
* Práci v mladém a dynamickém kolektivu s dobrou atmosférou
* Zaměstnanecké výhody

Kontakt

PMC food, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Piero Caruso, jednatel   +420 724 733 890

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PMC food, s.r.o. (IČO 29211999, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.