Pomocní kuchaři Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Praha, Hlavní město Praha

Společnost Sjot s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní kuchaři.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Praha (práce je na provozovnách zaměstnavatele v Praze)
PRVNÍ KONTAKT telefonicky PO-PÁ, 8:00 - 19:00 hod. na č.: 734 126 922 nebo e-mailem na adr.: stanislav.novotny@sjot.cz
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: strava pro zaměstnance

Kontakt

Sjot s.r.o.Kontaktní osoba:
Stanislav Novotný   +420 734 126 922

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Sjot s.r.o. (IČO 24311821), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.