školník - elektrikář Most

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vladimíra Majakovského 2343, Most, Ústecký

Společnost Podkrušnohorské gymnázium, Most, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor.

Popis pracovní pozice

ŠKOLNÍK - ELEKTRIKÁŘ
Vyučen v oboru elektrikář, platná vyhláška 50 výhodou.
HLÁSIT SE: Vacek Karel, tel.: 476441974, e-mail: karel.vacek@gymmost.cz, osobně pouze po telefonikcé domluvě

Kontakt

Podkrušnohorské gymnázium, Most, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Karel Vacek   +420 476 441 974

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Podkrušnohorské gymnázium, Most, příspěvková organizace (IČO 49872559), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.