údržbář/pick-up servis Svitavy

Inzerát z úřadu práce
Plat: 19 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hlavní 408, Svitavy, Pardubický

Společnost Fa RENE a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor.

Popis pracovní pozice

NÁPLŇ PRÁCE: údržba objektu, pick-up servis, výpomoc dle potřeby
POŽADAVKY: manuální zručnost, praxe na obdobné pozici, ŘP sk. B (C výhodou!)
NABÍZÍME: zaměstnání ve stabilizované firmě, FKSP
KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Kontakt

Fa RENE a.s.Kontaktní osoba:
Kristýna Bittnerová   +420 492 608 222

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Fa RENE a.s. (IČO 15061931), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.