Pomocný/ -á skladník/ -ice Litvínov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 7 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 4, Litvínov, Ústecký

Společnost LexFin s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní skladníci.

Popis pracovní pozice

POMOCNÝ/ -Á SKLADNÍK/ -ICE
Místo vhodné pro OZP.
POŽADUJEME:
- výpis z RT
NÁPLŇ PRÁCE:
- příjem, expedice a skladování zboží
HLÁSIT SE: Vocílková Oldřiška, tel.: 603524277, e-mail: vocilkovaoldriska@seznam.cz, osobně po telefonické domluvě.

Kontakt

LexFin s.r.o.Kontaktní osoba:
Oldřiška Vocílková   +420 603 524 277

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) LexFin s.r.o. (IČO 29361371), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.