Potrubář/ zámečník - montážník Most

Inzerát z úřadu práce
Plat: 21 600 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dělnická 6, Most, Ústecký

Společnost FEHAS group, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Potrubáři.

Popis pracovní pozice

POTRUBÁŘ/ ZÁMEČNÍK - MONTÁŽNÍK
Výhodou: vyučen v oboru instalatér
Podmínkou: ŘP sk. B
Zaměstnání na dobu určitou s možností prodloužení.
HLÁSIT SE: Turek Václav, pouze e-mail: turek@fehas.cz - zaslat životopis

Kontakt

FEHAS group, s.r.o.Kontaktní osoba:
Václav Turek  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) FEHAS group, s.r.o. (IČO 47780860), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.