Operátor služeb - pouze pro ozp Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 8 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kobližná 47, Brno, Jihomoravský

Společnost Farma pod Mohylou, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci informačních služeb jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

První kontakt e-mailem nebo telefonicky denně mezi 13:00 - 14:00 hodin
Požadujeme dobrou komunikativnost, základy práce na PC, spolehlivost a pečlivost.
Vaší prací bude podávání informací o poskytování a využití služeb v rámci nového celorepublikového projektu pro občany nad 50 let.
Práce v malém kolektivu, fyzicky nenáročná, v centru Brna (cca 100m od tramvaje).

Kontakt

Farma pod Mohylou, s.r.o.Kontaktní osoba:
Ida Klímková   +420 724 938 102

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Farma pod Mohylou, s.r.o. (IČO 07216033), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.