Pracovníci ostrahy, strážní Plzeň

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Soukenická 690, Plzeň, Plzeňský
Vloženo před 9 dny
Aktualizováno před 3 dny

Společnost Západočeská bezpečnostní agentura s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní.

Popis pracovní pozice

Nabízíme zaměstnání na hlavní pracovní poměr zkrácený úvazek, 7 hodinové směny, ranní a odpolední.
Pracovní místa vyhrazena pro OZP, vznik pracovního poměru v únoru 2019.
Náplň práce: poskytování informaci klientům úřadu, přepojování telefonů a vedení evidence.
Požadujeme čistý trestný rejstřík, odpovědný přístup k plnění pracovních povinností, certifikát "strážného" (možno dodělat po nástupu do zaměstnání).
V případě zájmu o nabízenou pozici, prosím o kontaktování na tel č. 608 339 381, nebo na mailovou adresu info@zcba.cz (nechodit na pracoviště bez předchozího ohlášení).

Kontakt

Západočeská bezpečnostní agentura s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Pavel Klenovský   +420 608 339 381

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Západočeská bezpečnostní agentura s.r.o. (IČO 02103737, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.