Pracovníci ostrahy, strážní Znojmo

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: MUDr. Jana Janského 2675, Znojmo, Jihomoravský

Společnost FORCORP GROUP spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní.

Popis pracovní pozice

Celodenní pochůzková činnost po nemocnici, odemykání budov, spolupráce s velínem, dohlížení na dodržování pořádku, spolupráce s Policií.
Provoz nepřetržitý: Začátek bude v 4.45 hod a konec ve 21.45 hodin. Včetně SO, NE a SVÁTKŮ
Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle par. 80 zák. č. 435/2004 Sb. (OZP). Prac. poměr na dobu určitou.
Kontakt: 723 612 506, prace@forcorp.cz
První kontakt POUZE telefonicky!
NECHODIT na pracoviště

Kontakt

FORCORP GROUP spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Marková   +420 723 612 506

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) FORCORP GROUP spol. s r.o. (IČO 27841031), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.