Pečovatel/-ka Hradec Králové

Inzerát z úřadu práce
Plat: 19 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Hradec Králové, Královéhradecký
Vloženo před 16 dny
Aktualizováno před 15 dny

Společnost Život Hradec Králové, o. p. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče.

Popis pracovní pozice

PEČOVATEL/-KA
- PP na dobu neurčitou, jednosměnný provoz, nástup možný ihned
- Náplň práce: péče o klienty podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
- Požadujeme: min. nižší střední odborné vzdělání, zdravotní způsobilost, flexibilita, samostatnost, bezúhonnost
- Nabízíme: zázemí stabilní neziskové organizace, 5 týdnů dovolené, stravenky, odměny, možnost zkráceného úvazku
- V případě zájmu zaměstnavatele kontaktujte e-mailem: zivot.hk@seznam.cz (Mgr. Alena Synková, tel. 495 514 345)

Kontakt

Život Hradec Králové, o. p. s.

Kontaktní osoba:
Mgr. Alena Synková   +420 495 514 345

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Život Hradec Králové, o. p. s. (IČO 02498251, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.