Pracovník/pracovnice v sociálních službách - pečovatel/ka - dpp, dpč Bystřice nad Pernštejnem

Inzerát z úřadu práce
Plat: 105 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hornická 643, Bystřice nad Pernštejnem, Vysočina

Společnost Diecézní charita Brno hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
- přímá práce s uživateli v jejich domácím prostředí včetně vedení dokumentace
Místo výkonu práce: Bystřice nad Pernštejnem a okolí
Nástup: únor 2019, popř. dle domluvy
Nabízíme:
- dohodu o provedení práce, dohodu o pracovní činnosti - práce zejména v podvečer (16,00-18,30) či o víkendu - so, ne (7,00-13,30)
- smysluplnou a zajímavou práci, možnost dalšího vzdělávání,
- práci v příjemném kolektivu, zaměstnanecké benefity,
- zázemí stabilní organizace.
Požadujeme:
- odborné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb.
(kvalifikační kurz pracovníka v soc. službách - možnost v průběhu doplnit),
- předpoklady pro práci s lidmi,
- pracovitost, zodpovědnost,
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka,
- očkování proti žloutence typu B (možnost doočkování) a zdravotní průkaz,
- trestní bezúhonnost.
Pracovní pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské či rodičovské dovolené, studenty nebo aktivní pracovníky ve starobním důchodu.
V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
do 27. 1. 2019 na adresu Charitní pečovatelská služba Bystřice nad Pernštejnem,
Hornická 643, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem nebo na email petra.jezova@zdar.charita.cz
Bližší informace: Petra Ježová, DiS., mob.: 777 155 374,
e-mail: petra.jezova@zdar.charita.cz

Kontakt

Diecézní charita Brno

Kontaktní osoba:
Petra Ježová   +420 777 155 374

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Diecézní charita Brno (IČO 44990260), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.