Venkovní obsluha čerpací stanice Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Limuzská 2111, Praha, Hlavní město Praha

Společnost David Kaštánek s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Limuzská č.p. 2111/10,
Strašnice, 108 00 Praha 108
kontakt: Kaštánek David, tel.: 725457244, e-mail: shell8119@csshell.net

Obsluha zákazníků na nádvoří, vyžadujeme příjemné vystupování, komunikativnost, časovou flexibilitu. Náplň práce je: komunikace se zákazníky, údržba + úklid nádvoří.

Odměny za prodeje

Kontakt

David Kaštánek s.r.o.Kontaktní osoba:
David Kaštánek   +420 725 457 244

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) David Kaštánek s.r.o. (IČO 04872541), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.