Recepční Čáslav

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Fibichova 1338, Čáslav, Středočeský

Společnost MUDr. Marcel Pekárek - Stomatologická s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech.

Popis pracovní pozice

Sháníme recepční do zubní ordinace. Praxe v oboru výhodou. Požadujeme středoškolské vzdělání - maturitu.
V případě zájmu pište na uvedený email.
Místo výkonu práce: Fibichova 1338, Čáslav

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

MUDr. Marcel Pekárek - Stomatologická s.r.o.Kontaktní osoba:
Mgr. Filip Pekárek, kontaktní osoba  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MUDr. Marcel Pekárek - Stomatologická s.r.o. (IČO 27503283), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.