Strážný ve služební hodnosti vrchní referent Horní Slavkov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 26 210 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hasičská 785, Horní Slavkov, Karlovarský

Společnost Vězeňská služba České republiky hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci vězeňské služby.

Popis pracovní pozice

Způsob kontaktu:
- telefonicky : 352 660 204
- e-mailem : zbrejchova@vez.hsl.justice.cz

Požadavky:
Uchazeč musí podle z. č. 361/2003 Sb. splňovat následující podmínky:
občanství České republiky
věk nad 18 let
bezúhonnost
úplné střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo úplné střední vzdělání s výučním listem zakončené maturitní zkouškou
zdravotní, osobnostní a fyzickou způsobilost k výkonu služby
není členem politické strany nebo politického hnutí
nevykonává živnostenskou nebo jinou výdělečnou činnost

Nabízíme :
- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ve výši 100 000,- Kč
služební poměr na dobu určitou 3 roky se zkušební dobou 6 měsíců, po složení služební zkoušky je dále služební poměr na dobu neurčitou

Zaměstnanecké výhody:
možnost čerpání bezúročných půjček z fondu kulturních a sociálních potřeb
rodinnou i dětskou, letní i zimní rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeních
sportovní vyžití (vlastní posilovna, sauna)
možnost ubytování, závodní stravování
šest týdnů dovolené